Rösler – partner w zakresie innowacyjnej technologii obróbki wibrościernej i strumieniowo-ściernej na targach ITM w Poznaniu

Firma Rösler oferuje zaawansowane i kompletne rozwiązania do uszlachetniania powierzchni. Jesteśmy jedyną na świecie firmą wyspecjalizowaną w obróbce powierzchni, która oferuje dwie ważne technologie – obróbkę wibrościerną i strumieniowo-ścierną w kombinacji z myjkami przemysłowymi.

Obróbka wibrościerna

Wysoka rentowność jest dla Państwa tak samo ważna jak i technologie pozwalające zaoszczędzić czas i zasoby? Najlepszym rozwiązaniem są urządzenia Röslera do obróbki wibrościernej! Zapraszamy do hali 8, na stoisko 35, gdzie nasi eksperci chętnie przedstawią Państwu naszą szeroką ofertę. Na stoisku prezentujemy nasz kompaktowy przenośny wibrator korytowy typu RMO 180, naszą wirówkę do oczyszczania ścieków przemysłowych typu RZ 120 M-V oraz linię obróbczą składającą się z wibratora kołowego typu R 220 EC i suszarki kołowej typu RT 250 Euro.

Technologia obróbki strumieniowo-ściernej

Na stoisku naszego przedstawiciela AWEXIM w hali 5, stoisko 44, prezentujemy naszą oczyszczarkę przelotową w podajniku rolkowym typu RRB 16/5 i umożliwiamy wgląd do naszej palety solidnych oraz innowacyjnych urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej. Warto się przekonać o wysokiej jakości naszych produktów. Chętnie pokażemy Państwu również możliwości modernizacji urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.