Polerki wibracyjne

Centrum dystrybucji technologii Euro-Solutions oferuje innowacyjne polerki wibracyjne międzynarodowego lidera na rynku, firmy Rösler Oberflächentechnik GmbH.

Wibratory kołowe

Wibratory kołowe są najpowszechniej stosowanymi urządzeniami do wykańczania wibracyjnego. Mogą być używane w szerokim zakresie zastosowań, sprawdziły się na rynku w liczbie 10000 sprzedanych zestawów. Wibratory kołowe mogą zostać przekształcone na całkowicie zautomatyzowane systemy do wykańczania powierzchni poprzez zastosowanie specjalnie dobranych urządzeń zewnętrznych do operowania detalami.

Niezawodne wibratory kołowe do obróbki wibrościernej

Obróbka wibrościerna to technika wykańczania powierzchni, jaką wykonuje się za pomocą specjalistycznych urządzeń takich jak wibratory kołowe. We wnętrzu sprzętu mogą zostać zastosowane różnego rodzaju ścierniwa (np. kształtki ceramiczne), które w połączeniu z ruchem spiralno-obrotowym bębna oddziałują na kształt obrabianego elementu. Maszyny te przydadzą się w każdej firmie zajmującej się wytwarzaniem różnego rodzaju detali i części metalowych. Zastosowanie wibratorów kołowych pozwala na znaczące usprawnienie procesów związanych z obróbką produkowanych produktów, jak również modernizację zaplecza technicznego zakładu produkcyjnego.

Różnorodne wibratory kołowe z naszej oferty

Naszym Klientom udostępniamy szeroki wybór urządzeń od sprawdzonego, niemieckiego producenta. Oferujemy sprzęty takie jak wibratory kołowe w różnych wariantach kolorystycznych. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, wytrzymałość oraz niezawodność, co sprawia, że są w stanie prawidłowo funkcjonować przez długi czas. Maszyny te mogą pracować w systemie ciągłym, dzięki czemu możliwa jest automatyzacja procesu wykańczania wibracyjnego, w tym między innymi:

  • polerowania i wybłyszczania,
  • szlifowania,
  • gratowania,
  • odtłuszczania oraz odolejania powierzchni,
  • załamywania, zaokrąglania czy zaoblania krawędzi.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane zamówieniem wibratorów kołowych z naszej oferty!