Euro-Solutions Filip Kapela

Przedstawiciel firmy Rösler

Światowy lider

Systemy obróbki wibrościernej
  • PL: 0048 603 595 069
  • DE: 0049 160 94 84 522 84

Euro-Solutions Filip Kapela

Przedstawiciel firmy Rösler

Światowy lider

Systemy obróbki wibrościernej

Nota prawna

Materiał zawarty na stronie www.obrobka-wibroscierna.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa.

Tekst, fotografie, grafiki oraz ich kompozycja na stronach www.obrobka-wibroscierna.pl podlegają ochronie praw autorskich i innych praw. Zawartość stron www nie może być kopiowana, przetwarzana i modyfikowana w celach komercyjnych ani też udostępniana osobom trzecim. Niektóre strony www.obrobka-wibroscierna.pl zawierają ponadto fotografie, do których prawa autorskie posiadają osoby trzecie.

Znaki towarowe
O ile nie umieszczono innej informacji, wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronach www.obrobka-wibroscierna.pl są zastrzeżone. Dotyczy to w szczególności marki Rösler, logo firmowego i emblematów. Zamieszczone na stronach www.obrobka-wibroscierna.pl marki oraz elementy kompozycyjne stanowią własność intelektualną Rösler Oberflächentechnik GmbH, Deutschland.

Gwarancja
Niniejsze strony www zostały przygotowane z najwyższą starannością. Pomimo to firma Euro-Solutions Filip Kapela nie może zagwarantować całkowitej bezbłędności i dokładności prezentowanych tutaj informacji. Firma Euro-Solutions Filip Kapela wyklucza wszelkie roszczenia z tytułu odpowiedzialności za szkody bezpośrednie lub pośrednie, wynikające z wykorzystania informacji zawartych na stronach www, o ile nie są one wynikiem zamierzonego działania lub poważnego zaniedbania ze strony firmy Euro-Solutions.

Licencja
Zawarta na stronach www.obrobka-wibroscierna.pl własność intelektualna w postaci patentów, marek i praw autorskich jest prawnie chroniona. Strony www.obrobka-wibroscierna.pl nie stanowią licencji na wykorzystywanie własności intelektualnej firmy Rösler ani osób/firm trzecich.

Zalecenia prawne
Firma Euro-Solutions Filip Kapela dziękuje za odwiedzenie stron www i zainteresowanie naszymi produktami. Wszelkie dane osobowe pobierane za pośrednictwem poniższych stron będą zapisywane, przetwarzane oraz ew. przekazywane przedsiębiorstwom wchodzącym w skład koncernu Rösler wyłącznie w celu otoczeniu Państwa indywidualną opieką, przesyłania informacji o produktach lub przedstawienia oferty usługowej. Firma Rösler Oberflächentechnik GmbH, Deutschland zapewnia, że Państwa dane będą traktowane jako poufne, zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony danych osobowych.

Top