Polerowanie felg na wysoki połysk

System wykończeniowej obróbki wibracyjnej RÖSLER – FBA 24 Turbo do polerowania felg samochodowych.

RÖSLER – światowy lider technologi obróbki powierzchniowej oferuje kompletny zestaw do polerowania na wysoki połysk felg samochodowych, składający się nie tylko z procesu technologicznego, ale również wyposażenia, kształtek i płynów technologicznych. Po co przechodzić przez kosztowny proces prób i błędów, skoro można polegać na doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów?

Przemysłowa obróbka wykończeniowa na wysoki połysk dla felg nowych i używanych!

Zwarty system obróbki wykończeniowej felg jest idealnie dostosowany do szlifowania, wygładzania i polerowania powierzchni małych serii felg samochodowych o dużej wartości, w zakresie średnic do 24″. Łatwość operacji i zdolność szybkiej wymiany kształtek zapewniają powtarzalność lustrzanej powierzchni w ciągu zaledwie kilku godzin. Ten specjalnie opracowany system obróbki wykończeniowej felg jest o 120 % szybszy w porównaniu z konwencjonalnymi maszynami do polerowania z dwoma silnikami wibracyjnymi. Solidny system napędu wibracyjnego i sterowanie zmiennej prędkości obrotowej silnika umoSliwia zastosowanie różnej intensywności procesu, a przez to dopasowanie do praktycznie każdego rodzaju oczekiwanego wyglądu powierzchni.

Zastosowanie:

  • Polerowanie na wysoki połysk felg samochodowych i motocyklowych w zakresie średnic do 24″;
  • Odpowiedni zarówno do felg odlewanych, jak i kutych ze stopów aluminium;
  • Polerowanie różnorakich części silnika;
  • Renowacja klasycznych elementów pojazdów samochodowych.

Naszą technologią polerowania wibracyjnego jesteśmy w stanie każde koło z m.in. z aluminium, które jest chociażby od auta ciężarowego doprowadzić do blasku jak nikt inny, sprawiając że ciężarówka stanie się wyjątkowa i przykuwająca uwagę innych.