PRÓBY TECHNOLOGICZNE NA DETALACH KLIENTÓW

Oczywiście, wybór właściwej maszyny, kształtek i środków wspomagających może czasami być nieco onieśmielający. Użytkownik obróbki masowej musi wybierać nie tylko spośród szerokiej gamy typów maszyn, ale musi także wybrać odpowiednie kształtki spośród setek typów mediów, kształtów i rozmiarów. A do tego wszystkiego musi wybrać odpowiedni środek wspomagający oraz zapewnić, że woda procesowa nie jest zbyt twarda ani zbyt miękka.

Dlatego wybór maszyny, mediów i środków wspomagających najlepiej pozostawić ekspertom. Wszyscy główni dostawcy sprzętu do wykańczania powierzchniowego posiadają laboratoria testowe, w których mogą odtworzyć różnorodne procesy masowego wykańczania i śrutowania z elementami obrabianymi Klienta w celu opracowania optymalnego procesu wykańczania. Dpróby technologicznelatego zaleca się, aby przed zakupem maszyny lub materiałów eksploatacyjnych skorzystać z wiedzy specjalistycznej swojego dostawcy.

Biorąc pod uwagę fakt, że masowe wykańczanie jest wysoce empiryczną technologią oferującą setki urządzeń, mediów i środków, nie jest zaskakujące, że ponad 95% całej sprzedaży asortymentu poprzedzają próby technologiczne u producenta.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat prób technologicznych na detalach Klientów, skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.